O čem to vlastně všechno je

Myslím, že je nejvyšší čas napsat důvod, proč jsem se rozhodla realizovat tento web. Proč píšu to jak se cítím, nebo co kde dělám. Důvod je prostý a vyplývá z názvu tohoto webu. „Proměny oblé ženy“, bude to o proměnách. O mých proměnách. O proměnách ženy s oblou postavou.

Jak jsem již psala v jednom z prvních článků, nechci proměnu takovou, které nabízejí vlasová a kosmetická studia, kde podstata proměny je změna účesu a nalíčení za tisícové částky. Sednete si na křeslo, nejdříve se o vás stará kadeřnice, pak kosmetička, řeknou vám pár rad, nabídnou výrobky, které použili na nalíčení, protože bez těchto výrobků prostě nemůžete existovat, pokud chcete být „nová“, a odcházíte. Odcházíte s krásným pocitem, cítíte se nádherně, až na výčitky že se vám v peněžence prohnalo tornádo, Tak tahle opravdu ne, protože se probudíte ráno s rozcuchanou hlavou, se spoustou kosmetiky, kterou už si nepamatujete na co použít a jak správně ji použít. A 90% z toho pocitu, abyste se cítila výjimečně a krásně, musí vycházet z vás, z vašeho nitra.

Není to jen o zevnějšku, záleží také hodně na tom, jak se cítíte, jak vnímáte samu sebe. Spoustu žen plných tvarů trápí to, že nemají rády sami sebe. Nebo jak si myslíte, že vás vnímá vaše okolí. Vím, že často jsou představy o tom, jak nás okolí bere zcela mylné.

Změny mají být postupné, takové, ke kterým si postupem času přivyknete, změny, které se vám dostanou pod kůži a budou pro vás už přirozené a normální a tohle všechno přispívá k tomu, aby jste se cítila božsky a srovnaná sama se sebou. Nejsou to žádné psychologické poučky, ale jen mé zkušenosti. Takže ne na všechny to bude působit stejně, protože každá jsme jiná.

Na těchto stránkách se vám budu snažit přiblížit moje změny. Změny, které nebudou stát moc peněz, aby byli dostupné skoro každé ženě.

Budu sem dávat i tipy na zajímavé nákupy, slevy a akce. Eventuelně jak si něco vyrobit doma a tím ušetřit. Budu také ráda, pokud se se mnou a dalšími čtenáři podělíte o nějaký ten tip v komentářích.

A tak trošku bude tento web také o mé vášni a tou je fotografování. Ale o tom zase jindy.