Úžasný víkend

Dneska trošku o krásně prožitém víkendu. O každém víkendu jsem většinou seděla doma, čekala, nevím na co, ale čekala jsem, až jsem zjistila, že je neděle večer a že jsem za celý víkend nic neudělala, nikde nebyla. Tento víkend to bylo jinak, byla jsem na více akcích, ze všech mám pár foteček, prostě je na co vzpomínat. A na 100% vím, že to nebyl poslední takový víkend.

A všechno to bylo zdarma, žádné vstupné, takže ještě lepší.

DSC_0052

První akce byl handmademarket. Akce se super nápadem, viděla jsem spoustu krásných výrobků. Bohužel prodejci se nějak zapomněli usmívat. Možná to bylo způsobeno tím, že jsem market navštívila hodinu před jeho koncem, nicméně by to nemělo být tak vidět, nějaká únava. Protože to kazí úplně celý dojem. Domů jsem si odnesla krásné naušnice ze kterých mám opravdu radost.

DSC_0063

Druhou navštívenou akcí byla vernisáž urbex fotografií. Jsou to fotografie opuštěných míst. Každá fotografie má svůj příběh, pokud příběh nevíte, můžete si ho klidně domyslet, fantazii se meze nekladou. Vernisáž byla v krásné kavárně, kavárně, ve které se zastavil čas a zcela se k tématice hodila.

DSC_0007

Poslední akci, kterou jsem v sobotu stihla, byla výstava ve Valdštejnské jízdárně Bohuslava Reynka. Výstava byla přístupná zdarma v rámci Pražské muzejní noci.

A v neděli jsem si udělala krásnou procházku po Satalicích s Jessinkou. Byla jsem na lovu kešek. Jedna ulovená, druhá ne a na třetí jsem si zjistila souřadnice. Geoceching je hrozně návyková věc. Martine, díky.

DSC_0056