Začátek konce aneb konečně začátek

Někdo je na radikální změny, někdo ke změnám musí dospět. Myslím, že já jsem ten typ, který k těm změnám musí dospět, musí si to v hlavě přebrat a připravit se na to. Nicméně i když je člověk připravený, tak se může stát, že jede od kadeřnice se slzami v očích a bojí se podívat do zpětného zrcátka, protože ten odraz je v tu chvíli opravdu strašný. Ale vše popořádku.

Zatím neposkvrněná čistá židle

Vše začalo při krásném okamžiku, při svatbě, a začíná to koncem. Koncem mého více jak dvouletého vztahu. V tu dobu začínám přemýšlet o tom, že to chce opravdu změnu, jenže ouha, změnu bych chtěla ale kde začít. Na internetu hledám možnosti proměn, najdu spoustu nabídek, nicméně jsou pro mě problémem finance. Nejsem schopná ani ochotná dát za proměnu tisíce. Bylo by velmi příjemné, kdybych se posadila do křesla v salonu a po několika hodinách odešla krásně nalíčená, s úžasným účesem, no ale co po dvou třech dnech? Zajít do obchodu s kosmetikou a nakoupit vše potřebné za další tisíce bez toho aby člověk tušil jak správně se nalíčit. To není změna, to je jen taková jednorázová radost, protože si k tomu sama nedojdu, nenaučím se nic a nezůstane to ve mně.

Takže jak jsem napsala na začátku první změnou byl účes. Na internetu jsem si našla, jak bych chtěla ostříhat a s tímto přijela za kadeřnicí. Z dlouhých vlasů pod lopatky tak měl vzniknout módní účes po ramena. Účes takový vznikl, jenže bohužel nebyl takový, jaký jsem si ho představovala já, takže ještě v kadeřnictví jsem se usmívala, leč cesta autem už nebyla nijak veselá. Tekly mi slzy a byla jsem zoufalá se strachem podívat se do zpětného zrcátka. Takže jsem okamžitě volala kamarádce, která mě v mém počínání podporuje a zoufalá jí tvrdila, že vypadám jako blbec a že to mám moc krátké. Po naléhání jsem svolila, že se jí ještě přijedu ukázat a ta byla naprosto nadšená, jak mi to sluší. Doma jsem šla radši hned spát a myslela jsem si, že ráno to bude lepší, bohužel nebylo, podívala jsem se do zrcadla a přišla další vlna zoufalství, že to opravdu nejsem já.

Dneska již je to měsíc, kdy jsem tam zoufale trpěla a zvykla jsem si. Zvykla jsem si vlasy upravit, vyžehlit, a když to zvládnu opravdu dobře, tak se sama sobě opravdu líbím.

Na těchto stránkách bych vám chtěla přiblížit změny, kterými budu procházet a ráda bych vám přiblížila všechny vychytávky, které budou zajímavé, nápadité a nebudou stát moc peněz. Budu se snažit najít levné varianty, které budou zajímavé pro všechny ženy. A to nejpodstatnější je, že všechny tipy a rady se budou týkat žen „oblých tvarů“.